לקבלת מידע נוסף על על המסעות שלנו:

נא למלא שם פרטי ומשפחה
כתובת לא תקינה
נא למלא מספר
אנא פרטו יותר
Invalid Input

כמה מילים על מאגמה

הצוות הנפלא והמקצועי שלנו הוא חלק מהקסם של מסעות מאגמה, הקשרים המקצועיים ההדוקים שלנו מאפשרים לנו לארגן ולהפיק מסעות במקומות המיוחדים והמרתקים ביותר בעולם, אבל עיקר גאוותנו הוא על המטיילים שלנו: אלה שחוזרים שוב ושוב לטייל עם מאגמה ולהתרגש ממסעות של פעם בחיים.

יפעת יגר - מנכ"לית

פסיכותרפיסטית שעוסקת שנים רבות בפיתוח וניהול מסעות שטח. נשבעה שתסיים את הדוקטורט שלה אבל בינתיים, למי יש זמן לדוקטורט? מומחית בבנייה ובניהול של מסעות אתגריים ובמיתוג המסעות באופן שיהפוך אותם מ"טיול" למסע נחשק – שאנשים רוצים להיות חלק ממנו. מנהלת את תהליכי המיון של המסעות. מומחית בטיפול בטראומה, מלמדת ומנחה קבוצות. נשואה לאילן, אמא לשלושה, גרה בבית לחם הגלילית

מנחם עבדי - מנכ"ל

בא מהשטח ומכיר אותו על בוריו. כבר בשלב מוקדם בחייו העדיף את מרחבי הנגב והערבה ולאחר ששירת 6 שנים כקצין בצה"ל היה פקח של רשות הטבע והגנים באזור הערבה ובהר הנגב. התמחה בבוטניקה, בגיאומורפולוגיה ובזואולוגיה. שימש כסמנכ"ל ב"חברה הגיאוגרפית" והיה מהראשונים שפיתחו את טיולי הג'יפים לירדן לאחר הסכמי השלום. מאז פיתח והכין מסלולים לטיולי ג'יפים ביותר מ-20 יעדים שונים ברחבי העולם. נשוי לדנה, אב לשלושה, גר במושב ניר צבי

הצוות שלנו

אומרים שמסע קם ונופל בזכות המדריך העומד בראשו. בדיוק בגלל זה צוות ההדרכה של מאגמה כולל את טובי המדריכים והמדריכות שמשלבים מקצועיות וידע, הכרות עם היעד ובעיקר: אהבת אדם וקשר אנושי מצוין. משכמם ומעלה.

כל מסע הוא גם מסע נפשי. וכשעושים אותו ביחד – הוא הרבה יותר משובח.
זה בדיוק תחום ההתמחות של המלוות: לקחת קבוצה של אנשים שלא הכירו קודם - ולחבר בניהם. איך הן עושות את זה? יש כאלה שיזכירו משימות ופעילויות, אחרים ידברו על היכולת שלהן לפתור בעיות שצצות, אבל האמת היא שמדובר בהמון ידע וניסיון שנאספו במהלך השנים והמסעות ובעיקר: בהמון רגישות ומעט נחישות.

אם מתחשק לכם לפעמים לפתוח לרגע את דלת הקסמים תציצו ותפגשו את צוות המנהלה. הם נמצאים מאחורי הקלעים: מסדרים, מארגנים, מבשלים, מתקנים, מרכיבים, מפרקים, פותרים בעיות ומה לא בעצם? הפקה של מסע היא עניין לא פשוט ובדיוק בשביל זה הם כאן. במשך השנים הם הפיקו מסעות ביעדים המדהימים בעולם ובקיצור: הם נהנים מכל רגע.

הם נמצאים במסע כדי להיענות לכל בעיה רפואית שתצוץ: רופאים ורופאות מנוסים שכבר ליוו מסעות שטח רבים. מגיעים למסע עם ציוד רפואי רב ולשמחתנו נזקקים בעיקר לאקמולים ולנרות גליצרין...העיקר - שתחזרו בריאים.

ועוד אנשים שבזכותם כל זה קורה

למה עם מאגמה

Image
Image
Image

בית מאגמה - כאן זה מתחיל

כאן, במושב ניר צבי , בין הפרדסים והסוסים, נמצא בית מאגמה
הישיבות, הפגישות, התוכניות, הארגונים – הכל מתחיל ויוצא מכאן
כאן נמצא צוות המשרד : עומר , דניאלה, אור גל ושקד – שיענו לכל שאלה שלכם בסבלנות ובחיוך.
וממש כאן , במפגש ההכנה, יתחיל המסע שלכם.
ברוכים הבאים לבית מאגמה