לקבלת מידע נוסף על על המסעות שלנו:

נא למלא שם פרטי ומשפחה
כתובת לא תקינה
נא למלא מספר
אנא פרטו יותר
Invalid Input

כל מה שרציתם לדעת על מאגמה 13

מה זה בעצם מאגמה 13?

הורים וילדים במסע של החיים: נהיגת שטח בג'יפים, אומגה מראש מבצר, טיול אופניים, טיולים רגליים, רחצה באגם הגדול ביותר בארמניה, בישול בשטח, לינת שטח (באחד הלילות), נסיעה ברכבל הארוך ביותר בעולם (!) פעילויות חברתיות, מפגש עם התרבות המקומית, ובעיקר: חוויה נפלאה של "ביחד" והכל בנופים המרהיבים של ארמניה.

מה מיוחד במאגמה 13?

רק במאגמה 13 נמצא השילוב המושלם של יעד נפלא, מגוון עצום של פעילויות מכל הסוגים ש"נתפרו" במיוחד להורים וילדים, צוות מקצועי וגדול במיוחד, הפקות מקסימות בשטח, קבוצות קטנות ומחיר שכולל הכל!

למי מתאים המסע?

המסע מתאים לבנים ובנות מגיל 12 היוצאים בליווי מבוגר אחד או יותר ( אבא / אמא , דוד/ה , סבא/סבתא, אח/ות גדולים). מבוגר יכול להשתתף במסע עם יותר מילד אחד.

למה דווקא ארמניה?

ארמניה היא מדינה מופלאה ביופייה, קרובה, ידידותית ובטוחה. בארמניה נמצא דרכי שטח מופלאות, נופים מרהיבים, הרים אדירים, אגמים ונחלים. ארמניה הייתה צומת מרכזית בדרך המשי העתיקה, והארמנים היו הראשונים שקיבלו על עצמם את הנצרות כך שאנחנו נזכה לראות גשרים וחאנים, מבצרים וכנסיות יחד עם עיירות קטנות וכפרים של פעם, פירות מתוקים, שווקים מקומיים ואנשים מקסימים.

מי מוביל את המסע?

מסע מאגמה 13 נבנה ותוכנן לפרטי פרטים על ידי צוות מומחים מתחום מסעות השטח, החינוך והעבודה עם בני נוער. המסע מלווה על ידי צוות גדול ומקצועי:
מדריכ/ה מצוות מאגמה, מלווה חברתית מצוות מאגמה, רופא/ה מצוות מאגמה, אנשי outdoor, אנשי מנהלה ומדריך מקומי דובר אנגלית.

צריך להיות בכושר? לדעת לנווט? המסע דורש מאמץ פיזי?

לא צריך כושר מיוחד. לא בני הנוער ולא המבוגרים ואין סיבה להתחיל להתאמן לקראת המסע. הפעילויות במסע מתאימות לכל הגילאים ואינן כרוכות בקושי.

כל היום נוסעים בג'יפים?

ממש לא! חלקים גדולים מהמסע מוקדשים לפעילויות שמתרחשות מחוץ לג'יפ כמו טיולים רגליים, סיורים באתרים מרהיבים, מפגשים עם אוכלוסיה מקומית, פעילויות אתגריות, הפסקות קסומות, תרומה לקהילה המקומית והמון חוויות ורגעים נפלאים שיוצרים משתתפי המסע בעצמם. לילדים עצמם יש חלק מרכזי במסע: הם חלק מצוות הניהול היומי, צוותי משימות תוכן והפעלות, שותפות בהדרכה ולמעשה... הם הגיבורים של הסיפור!

אנחנו משפחה שומרת מסורת. האם אנחנו יכולים להצטרף?

בהחלט! אם אתם משפחה שומרת מסורת נשמח לצרף אתכם, אלינו וכמובן שגם נדאג לנושאים הייחודיים לכם: אוכל כשר, שמירת שבת ועוד. צוות מאגמה 13 בקיא ומנוסה בכך וכולל גם אנשי צוות שומרי מסורת. בדקו איתנו מהם התאריכים המותאמים לשומרי מסורת.

איך אתם מתייחסים לבטיחות במסע?

נושא הבטיחות עומד בראש מעינינו ומהווה חלק מרכזי מהמקצועיות שלנו. אנחנו מזמינים אותך לקרוא עוד על תפיסת הבטיחות במאגמה

מדובר בתחרות?

ממש לא! כל הילדים שיוצאים למסע הם נהדרים ומופלאים, מעצם היותם.

מה קורה אחרי המסע?

אנחנו רוצים לשמור על קשר. משפחות מאגמה 13 נפגשות לטיולים בארץ, פרויקטים חברתיים, התנדבות משותפת, מסיבות ועוד.. בקיצור: המסע הוא רק ההתחלה.

אז.. מה עכשיו? איך אני נרשם?

השאירו פרטים בטופס הרישום ונחזור אליכם בהקדם